Widok Cup Skierniewice

W dniach 29.03-30.03.2014 nasza drużyna wzięła udział w Ogólnopolskim Turnieju Widok Cup w Skierniewicach. Był to nasz pierwszy turniej tej rangi i jednocześnie wspaniałe doświadczenie, które na pewno zaprocentuje w przyszłości. Chłopcy stanęli na wysokości zadania. Z każdym meczem przyzwyczajali się do nowych warunków (dużej sali, bramek 5x2m) i rywalizowali jak równy z równym z drużynami z całej Polski.

Szkoda trochę meczu barażowego o wejście do ćwierćfinału, w którym zmierzyliśmy się ze Śląskiem Wrocław. Prowadząc 1:0 straciliśmy bramkę w ostatnich sekundach meczu i po loteryjnych rzutach karnych musieliśmy uznać wyższość rywala, który ostatecznie zajął 4. miejsce w turnieju.

Wielkie brawa dla Organizatorów i kibiców wszystkich drużyn za stworzenie wspaniałej atmosfery dla młodych piłkarzy :)

Dziękuję również Rodzicom za super frekwencję i wspieranie chłopaków w trakcie trwania turnieju! :)

Końcowa klasyfikacja:

1. Sparta Zabrze