Milan Sport Cup w Nadarzynie

Równolegle z meczem w Orlikowej Lidze Dzieci w Łazach (12.04.2014) pozostali chłopcy rywalizowali w turnieju Milan Sport Cup w Nadarzynie. Po przespanym pierwszym meczu z Pogonią Grodzisk, w którym przegraliśmy 2:1 chłopcy złapali odpowiedni rytm i wygrali kolejno z Ożarowianką II 3:0 i z Gromem Trojanów 1:0. Do półfinałów wchodziły bezpośrednio dwie pierwsze drużyny z poszczególnych grup. O awansie w naszej grupie decydowały ostatnie mecze, w którym Pogoń Grodzisk grała z Gromem Trojanów a my z CWKS Legią Warszawa. Na naszą niekorzyść Grom wygrał i zrównał się punktowo z Pogonią (po 9 pkt.). Nie pozostało nam nic innego jak wygrać wysoko z Legią i również z dorobkiem 9 pkt. liczyć zdobyte bramki, które zadecydują o awansie. I tak też się stało. Chłopcy zwyciężyli 4:1 jednak jak to w sporcie bywa potrzeba również troszeczkę szczęścia :) Lepszym bilansem bramkowym do półfinałów awansowały Grom i Pogoń. Chłopcy w meczu o 5 miejsce ulegli Marcovi Marki 1:0 i ostatecznie zajęli 6. miejsce. Szkoda bo również w tym meczu przeważali i zasługiwali na lepsze miejsce.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. OŻAROWIANKA I
  2. POGOŃ GRODZISK
  3. GROM TROJANÓW
  4. OFFENSYWA KSIĄŻENICE
  5. MARCOVIA MARKI
  6. GOSiR PIASECZNO
  7. A.P. ŻYRARDÓW
  8. CWKS LEGIA
  9. ZNICZ PRUSZKÓW
  10. OŻAROWIANKA II

To był nasz drugi większy turniej w ostatnim czasie. Może zgodnie z powiedzeniem "do 3 razy sztuka" w następnym dopisze nam troszkę szczęścia bo zarówno gra jak i postępy jakie robią chłopcy napawa dużym optymizmem:)